KURSLAR

  • En iyi Hoca Kadrosu
  • Nitelikli Yayın Desteği
  • Deneme Sınavları
  • Rehberlik – Kariyer Planlama
  • Canlı Dersler
  • Offline Dersler
  • Tüm Dersleri sınava kadar tekrar tekrar izleme imkanı
  • 7/24 Whatsapp Desteği

Kaymakamlık

Kaymakamlık Sınavı hazırlık sürecinde Deneyimli Kadro, fayda sağlayacak nitelikli Yayın Desteği, ders çalışma stratejisi önerileri, sınav formatında Deneme Sınavları ile tam anlamıyla bir kaymakam adayının ihtiyacı olan tüm takviye sağlanmaktadır.

Detay ->

Adli – İdari Hakimlik

Hakimlik Sınavı hazırlık sürecinde Deneyimli Kadro, fayda sağlayacak nitelikli Yayın Desteği, ders çalışma stratejisi önerileri, sınav formatında Deneme Sınavları ile tam anlamıyla bir hakim adayının ihtiyacı olan tüm takviye sağlanmaktadır..

Detay ->

KPSS A-B

Makro Akademi’nin kuruluş aşamasından itibaren markalaşmasını sağlayan KPSS Alan Bilgisi ve Genel Kültür – Yetenek Sınavlarındaki sayısız başarısı, 20 yılı aşkın kurumsal-profesyonel eğitim tecrübesi ŞİMDİ ŞEHRİNİZDE!.

Detay ->

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Kursu

Online kursumuz 4 Temmuz’da başlayacak ve 120 Saat devam edecektir. Uzman eğitmen kadrosu ve nitelikli yayın desteğiyle kariyer basamaklarını çıkmanız için ihtiyacınız olan her şey Makro TV’de

Detay ->

Kurum Sınavlarına Hazırlık

Zorlu KPSS sürecini geride bırakarak bakanlıkların kendi bünyesinde düzenlediği sınavlara katılım hakkı kazanan meslek adayları için her bir sınava yönelik eğitimleri CANLI DERSLERLE uzman eğitmenlerle alma olanağı geliyor.

Detay ->

ALES – DGS

Türkçe – Matematik derslerinde uzman kadromuz örgün eğitimdeki 10 yılı aşkın tecrübesini şimdi online eğitime aktarıyor. Süre problemi çözüm önerileri ve soru profili tanıma dersleriyle ALES – DGS’ye stratejik hazırlanın…

İcra Müdürlüğü Hazırlık

İcra Müdürlüğü Sınavı hazırlık sürecinde Deneyimli Kadro, fayda sağlayacak nitelikli Yayın Desteği, ders çalışma stratejisi önerileri, sınav formatında Deneme Sınavları ile tam anlamıyla bir İcra Müdürü adayının ihtiyacı olan tüm takviye sağlanmaktadır..

Detay ->

+90 312 433 00 25

ŞİMDİ BİZE ULAŞIN

Makro TV ailesi olarak, ülkenin her yerindeki tüm adaylara kaliteli eğitimi ANKARA KADROSUYLA ulaştırmayı hedefliyoruz. Sınavlara hazırlanan adayların zorlu sürecinde destek olarak; İSTEDİĞİ ZAMAN – İSTEDİĞİ YERDE eğitim almasını sağlamak istiyoruz.

Online Eğitim Giriş
Sizi arayalım
close slider
Size istediğiniz içeriği sağlayabilmemiz için kişisel verilerinizi, KVKK ve Gizlilik Politikamıza uygun olarak saklamamız ve işlememiz gerekiyor, buna izin veriyorsanız lütfen onay kutusunu işaretleyin.
Open chat