MAKRO TV

Makro TV, Türkiye’nin en iyi hoca kadrosunu aynı ekranda bir araya getirme ve KPSS-KAYMAKAMLIK-HAKİMLİK hazırlık döneminde bir adayın ihtiyaç duyacağı her şeyi sunma iddiası ile kurulmuştur.

Kanalın oluşum aşamasından itibaren, uzman bir ekip tarafından ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜ esas alınarak, alışılmış uzaktan eğitim formatı dışında ÖĞRENCİ MERKEZLİ bir sistem oturtulmuştur.

Öğrencimizi çok iyi tanıyoruz, ne istediğini çok iyi biliyoruz.

Aday 16-17 yıllık bir eğitim sürecinin ardından tam üniversite mezuniyetiyle birlikte işe başlayıp hayata atılacağını düşünürken karşısına zorlu bir sınav, zorlu bir süreç daha çıkıyor. Son olarak üniversite yerleştirme sınavında benzer stresli dönemden geçen öğrencinin 5 yıllık aradan sonra yeniden, geleceğinin dizaynında bir kılavuzdan yardım alması gerekiyor.

Eğitim hayatını başarıyla tamamlamış üniversite mezunu gençlerimiz geleceklerinin sorumluluğunu sırtlayıp bu zorlu sürece adım atmaya karar veriyor. Yaşamının geri kalanını belirli bir refah seviyesine taşımak ve saygın bir meslek sahibi olabilmek için tüm enerjisiyle yola koyuluyor.

Biz de Makro TV olarak tam bu noktada öğrenciye gereksinimi olan yol haritasını çiziyoruz. Alanında uzman eğitmen kadrosuyla verilecek Canlı Derslerle konuların kavranabilmesi, canlı dersleri kaçıranlar ya da konu eksiği olanlar için kayıtlı dersleri tekrar tekrar izleyip pekiştirme imkanı,  Zamanı en iyi şekilde kullanabilmesi, doğru hedef belirleme, nitelikli yayın desteği, gerçek sınav formatında hazırlanmış Türkiye geneli denemeler, motivasyon-rehberlik ile hedefine ulaşana kadar öğrencimizin yanında oluyoruz

+90 312 433 00 25

ŞİMDİ BİZE ULAŞIN

Makro TV ailesi olarak, ülkenin her yerindeki tüm adaylara kaliteli eğitimi ANKARA KADROSUYLA ulaştırmayı hedefliyoruz. Sınavlara hazırlanan adayların zorlu sürecinde destek olarak; İSTEDİĞİ ZAMAN – İSTEDİĞİ YERDE eğitim almasını sağlamak istiyoruz.

Online Eğitim Giriş
Sizi arayalım
close slider
Size istediğiniz içeriği sağlayabilmemiz için kişisel verilerinizi, KVKK ve Gizlilik Politikamıza uygun olarak saklamamız ve işlememiz gerekiyor, buna izin veriyorsanız lütfen onay kutusunu işaretleyin.
Open chat