ONLINE ADALET BAKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME HAZIRLIK GRUBU 

TÜRK BÜRO -SEN’den üyelerine BÜYÜK DESTEK! Tüm  kurum sınavları ve görevde yükselme sınavlarına  hazırlıkta, üstün başarı sergileyen  DEV KADROSUYLA kendisini ispatlamış  Makro Akademi Uzaktan Eğitim  sistemi ile anlaşma sağlanarak Türk Büro-Sen üyelerine  büyük  indirim sağlandı. Makro Akademi Uzman Öğretici kadrosuyla sizleri başarıya taşıyacak.Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavına hazırlıkta uzaktan eğitim sistemiyle bu sürece online eğitim ile hazırlanabilir, canlı ders ortamında, hap not ve tüyolarla yakın olan sınav tarihine kadar  yüksek başarı sağlayabilirsiniz. MAKRO AKADEMİ; Uzman Öğretici Kadrosu, Nitelikli ve nokta atış ders notları, güvenilir teknoloji ve kolay kullanılabilir  arayüzü ile sizinle. 

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı için online kursumuz 4 temmuz itibariyle başlayacaktır

Salı ve Perşembe akşamları 18.30 – 22.00 saatleri arasında + Cumartesi – Pazar 17.00 – 22.00 arasında derslerimiz canlı olarak devam edecektir. Dersler canlı işlendikten sonra 24 saat içinde sisteme otomatik olarak kaydedilecek ve kursiyer sınav tarihine kadar kayıtlı (offline) dersleri sınırsız tekrar tekrar izleyebilecektir.

SOYSAL AYGÜN koordinatörlüğündeki online eğitim programımızın  içeriği aşağıdaki gibi olacaktır. 

* 120 Saat Canlı Ders

* Online  dersler 18.30-22.00 ve hafta sonları da yine 17.00 -22.00 saatlerinde gerçekleştirilecektir. Canlı dersler tamamlandıktan 24 saat içerisinde dersin video kaydına erişebilirsiniz. Kaçırmanız ya da yeniden izlemeniz durumunda dersten sonra istediğiniz zaman diliminde derse erişebilirsiniz. 

* Derse katılan  tüm öğrenciler ders sırasında dersin hocasına soru yöneltebileceklerdir.

* Online  Derslerin bağlantıları, online  derslerin video kayıtları, Ders Notlarının indirilebilir formatları. 

* Sınav kaygısı ile başetme teknikleri 

Online Eğitim Paket detayları

* 120 Saat online Eğitim

* Online Derslerin Video Kayıtları

* İndirilebilir Ders Notlar

 

Türk – BüroSen ve MakroTV arasında yapılan anlaşmaya istinaden 1000 TL değil sadece 430 TL’ye satın alın

https://online.makrotv.com/public/portal

TÜRK BÜROSEN’e üye olmak ve ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız

http://www.turkburosen.org.tr/uploads/1/files/uyeformu.xls

Online Eğitim Giriş
Sizi arayalım
close slider
Size istediğiniz içeriği sağlayabilmemiz için kişisel verilerinizi, KVKK ve Gizlilik Politikamıza uygun olarak saklamamız ve işlememiz gerekiyor, buna izin veriyorsanız lütfen onay kutusunu işaretleyin.
Open chat